Jesteśmy dystrybutorem dziennej i nocnej damskiej i męskiej bielizny Esprit w Polsce.
Firma Esprit powstała w Kalifornii w roku 1968 jako biznes rodzinny, w Europie obecna jest od 1976 r. Dziś oferuje 13 linii produktów, obejmujących: modę damską, męską, dziecięcą, młodzieżową, a także bieliznę, buty i dodatki, w ponad 690 własnych sklepach i ponad 14500 punktach sprzedaży na całym świecie. esprit_logo.png
Wyjątkową pozycję na rynku bielizny osiągnął założony w 1999 r. Esprit Bodywear, mocno powiązany z trendami mody w odzieży. W perspektywie ostatnich dwudziestu lat wiele linii bieliźnianych Esprit i edc by Esprit okazało się najchętniej kupowanymi produktami. Esprit Bodywear w segmentach: casual, collection, edc oraz kids oferuje nieporównywalne produkty i ceny. Firma postrzegana jest jako silny, nowoczesny i niezawodny partner dla odbiorcy detalicznego i wielkopowierzchniowego. Posiada ponad 4000 punktów sprzedaży bielizny w Europie.
Marka Esprit jest w Polsce bardzo dobrze rozpoznawalna. Artykuły Esprit Bodywear – stanowiące świetne uzupełnienie dotychczasowej oferty – w Polsce sprzedawane są w butikach z bielizną, a nie w salonach firmowych Esprit. Kolekcje powstają w oparciu o wymagania konsumentów, a to, co dobrze się sprzedaje jest powielane w kolejnym sezonie w innych kolorach. Z dotychczasowej sprzedaży w Polsce wynika, że kobiety bardzo dobrze czują się w tej bieliźnie – wystarczy, że raz ją założą, by stwierdzić, że wspaniale leży!
BW_Store